Wczytuję dane...
Model: 600.015
Kod producenta: EBT
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 4004822600154
Wysyłka od: 79.00 PLN

RITTER EBT - Ceramiczny Pojemnik na pieczywo z funkcjonalną, utrzymującą świeżość pokrywą.

Pojemnik jest fabrycznie nowy, pochodzi wprost od producenta ale posiada skazę na pokrywie, nie jet to pęknięcia ale niedolanie ceramiki. Skaza ta nie wpływa w żaden sposób na użytkowanie produktu. Skaza widoczna jest na ostatnim zdjęciu.

  • Do zabudowy w wysuwanej szufladzie
  • Profesjonalne rozwiązanie do przechowywania pieczywa!

Wbudowany pojemnik ceramiczny jest właściwym miejscem dla codziennego pieczywa. Pieczywo przechodzi w nim naturalny proces starzenia, zachowując swoje walory smakowe.

RITTER EBT CERAMICZNY Pojemnik na pieczywo z funkcjonalną pokrywą utrzymującą świeżość - do zabudowy w szufladzie

Firma Ritter została założona w roku 1905 przez Franza Rittera. Jako średniej wielkości firma, rozwija i produkuje urządzenia do zabudowy i wolnostojące, ułatwiające codzienną pracę w kuchni. Jeśli chodzi o małe urządzenia do zabudowy tj. krajalnice, tostery, wagi i pojemniki na pieczywo firma Ritter jest liderem na rynku.

EBT Pojemnik na pieczywo z funkcjonalną pokrywą utrzymującą świeżość - do zabudowy w szufladzie.Sensownym uzupełnieniem systemu krajalnic do zabudowy firmy Ritter jest profesjonalne rozwiązanie do przechowywania pieczywa. Od szerokości korpusu 40 cm (przy grubości ściany bocznej: 16 mm) i od wysokości (w świetle): 225 mm możliwa jest zabudowa w szufladzie. Dzięki zamontowaniu pokrywy w dolnej szafce, pojemnik otwiera się automatycznie w momencie wyciągnięcia szuflady.

Chleb: W ceramicznym pojemniku z utrzymującą świeżość pokrywą, chleb jest właściwie przechowywany. W pojemniku proces starzenia chleba jest silnie spowolniony przy jednoczesny zachowaniu specyficznych dla chleba walorów smakowych i zapachowych.

Woda: Wilgoć uwalniana ze świeżego chleba jest wchłaniana przez ceramiczną, nie pokrytą szkliwem, pokrywę i z powrotem oddawana do pieczywa. Szkliwo, właściwe dla artykułów żywnościowych, zapobiega uwalnianiu się wilgoci z chleba. Dzięki temu chleb nie wysycha przedwcześnie.

Powietrze: Do swojego naturalnego procesu starzenia, chleb potrzebuje tlenu. Boczne otwory powietrzne umożliwiają równomierną cyrkulację powietrza, dzięki czemu chleb nie jest „zduszony”.

Temperatura: Ceramika, z której wykonany jest pojemnik, ułatwia stałe utrzymanie temperatury chleba i gwarantuje najlepsze warunki przechowywania chleba.

Długość okresu świeżości pieczywa zależy od sposobu przechowywania.
Pojemnik na pieczywo EBT firmy Ritter to najbardziej właściwe miejsce dla przechowywania pieczywa I jest on zręcznie ukryty w szufladzie.
Pojemnik na pieczywo firmy Ritter jest najlepszym miejscem do przechowywania chleba. Chleb pozostawiony w tym pojemniku długo zachowuje swoje walory smakowe.

Kolor: kremowy
Wymiary zabudowy: W 225 mm S: 36 0 mm G:46
Waga: 10 kg